SOH Hercertificering - Enkelbandletsel
Hercertificeringsmodule voor de SOH
Patiënten met een trauma van de enkel kom je als SOH vast regelmatig tegen op je spreekuur. Je sluit uit of er sprake is van een fractuur en je beoordeelt of er sprake is van een distorsie of een ruptuur van de enkelband.
Volgens de nieuwe NHG-standaard Enkelbandletsel (oktober 2021) wordt er echter nu, op basis van klachten en lichamelijk onderzoek, onderscheid gemaakt tussen mild en matig tot ernstig enkelbandletsel.
In deze scholing word je op de hoogte gebracht van de belangrijkste wijzigingen, leer je hoe je de ernst van het letsel bepaalt en welke behandeling en revalidatiedoelstellingen je toe kan passen. Daarnaast leer je meer over de voor- en nadelen van tape- en bracebehandelingen en oefen je hoe je deze in de praktijk kan toepassen. Een echte ‘hands-on-(enkel-)-hercertificering’ dus!
Let op! Na afloop van deze scholing dien je 3x in de praktijk een enkel te tapen en een aftekenlijst af te (laten) tekenen alvorens de 4 punten worden toegekend. Maak van elke ingetapete enkel een foto en lever deze samen met de aftekenlijst in.
Leerdoelen
Toelatingseisen
Voorbereiding en zelfstudie
Opleidingsinformatie
- 1 bijeenkomst
- Spreekuurondersteuners (SOH)
- 4 accreditatiepunten
€350,00
Wachtlijst
Er is op dit moment nog geen startdatum bekend. Je kunt je inschrijven op de wachtlijst om op de hoogte te worden gehouden.Inschrijven op wachtlijst
Er is op dit moment nog geen startdatum bekend. Je kunt je inschrijven op de wachtlijst om op de hoogte te worden gehouden.