Kwaliteit

Bij Leerpunt KOEL structureren we de borging van onze kwaliteit. We evalueren en verbeteren, waar nodig, doorlopend ons aanbod. Hiervoor integreren wij de PDCA-cyclus met het ADDIE-ontwikkelmodel voor onderwijs. Na Analyse, Design en Development (plannen en doen) volgen herhalend een Implementatie en Evaluatie (checken en uitvoeren). Zijn er bij de implementatie en evaluatie aandachtspunten? Dan worden deze direct verwerkt tot een aangepast design en ontwikkeling voor komende uitvoeringen. Zo zijn onze onderwijsactiviteiten agile georganiseerd. Verandering, vooruitgang en verbetering zijn onderdeel van onze mindset en we verwelkomen deze ontwikkeling als opleider.
crkbo logo

CRKBO

Leerpunt KOEL is geregistreerd in het Centraal Register Kort Beroepsonderwijs (CRKBO). Hiermee voldoet Leerpunt KOEL aantoonbaar aan de Kwaliteitscode en heeft een btw-vrijstelling.
logo triage opleidingsaanbieder

BDT

Leerpunt KOEL beschikt over de ‘Certificering Opleidingsaanbieder Triage’. Hiermee voldoet Leerpunt KOEL aan de ‘Kwaliteitseisen Opleidingsaanbieders’ zoals beschreven in de ‘Regeling Diplomeringstraject Triage’ van InEen. De certificering is van toepassing op:
Team

Elk jaar scholen wij
5000+ zorgprofessionals

Boek

Kies uit 180+ nascholingen
en opleidingen

Brein

Volg scholing bij een van onze
150+ gedreven docenten