Omschrijving
Wat is inbegrepen in de prijs?
- 22 uur geaccrediteerde nascholing inclusief koffie/thee/sappen
- 7 nachten verblijf in het hotel in een 1-persoons kamer op basis van half pension
- Feestavond
- Gebruik van het wellnesscentrum (1 uur per dag)
- 6-daagse skipas
Wat dien je zelf te regelen?
- De reis naar Italië en vv. Zie hiervoor ook de veelgestelde vragen!
- Reis en/of annuleringsverzekering
- Niet omschreven maaltijden (lunches) en drankjes
- Eventuele skihuur
- Wanneer er meerdere deelnemers per vliegtuig/trein afreizen naar Italië, zullen wij een (betaald) gezamenlijk transport van het vliegveld/treinstation naar het hotel arrangeren
Wat als je partner ook mee wil?
Wanneer je als partner van een deelnemer meereist (zonder nascholing) en op dezelfde kamer verblijft betaal je € 2.395,-.
In deze partnerprijs zijn de volgende zaken inbegrepen:
- 7 nachten verblijf in het hotel in een 2-persoons kamer op basis van half pension
- Feestavond
- Gebruik van het wellnesscentrum (1 uur per dag)
- 6-daagse skipas
Programma
Op dit moment zijn we druk bezig met het inhoudelijke programma, meer informatie volgt zodra bekend.
Locatie
Sporthotel Il Caminetto
38032 Canazei - Stréda Dolomites, 3.
Tel. +39 0462601230
www.hotelcaminettocanazei.it
Veelgestelde vragen
Reizen naar Canazei
Voor deelnemers die per vliegtuig of trein naar Canazei willen reizen, adviseren wij een vlucht of trein te boeken naar Innsbruck. Vanuit Innsbruck kan Leerpunt KOEL een (betaalde) gezamenlijke transfer reserveren naar Canazei (ca. 2,5 uur). We adviseren de volgende vluchten te boeken:
Rotterdam - Innsbruck
- 18/01/2025 Transavia vluchtnummer HV6833.
- Vertrek Rotterdam 07.10 uur, aankomst Innsbruck 08.35 uur
- 25/01/2025 Transavia vluchtnummer HV6924.
- Vertrek Innsbruck 09.50 uur, aankomst Rotterdam 11.20 uur
Amsterdam - Innsbruck
- 18/01/2025 Transavia vluchtnummer HV6609.
- Vertrek Amsterdam 07.00 uur, aankomst Innsbruck 08.35 uur
- 25/01/2025 Transavia vluchtnummer HV6610.
- Vertrek Innsbruck 09.20 uur, aankomst Amsterdam 11.05 uur
Wat zeiden deelnemers over deze reis?
“De opzet van de winterreizen van Leerpunt KOEL vallen bij mij al jarenlang enorm in de smaak. Ik leerde, als startende huisarts, meerdere collega’s uit mijn regio kennen. Niet alleen op medisch vlak, maar vooral als persoon. Deze nascholingen vormen altijd een ideale combinatie van studie, fysieke inspanning, mentale ontspanning en netwerken.
Het blijkt telkens erg fijn om een week lang met collega’s op te trekken. Natuurlijk leveren de nascholingen nuttige informatie op, maar zeker zo nuttig zijn de contacten buiten de lessen om. Hierin wordt ook allerhande interessante informatie uitgewisseld aangaande de praktijkvoering. Na een dergelijke week is er weer voldoende energie bijgetankt om in de praktijk aan de slag te gaan.
Ieder jaar is er, naast nieuwkomers, een vaste groep collega’s die regelmatig deelnemen aan de winterreis. Ook de nieuwkomers worden vaak “vaste deelnemers”. Altijd wordt er een geschikt hotel uitgezocht, voorzien van luxe faciliteiten als een zwembad en wellness complex en is het in culinair opzicht ook uitstekend verzorgd.
Volgend jaar zal ik zeker weer van de partij zijn. Ik kan het iedereen aanbevelen. Dus schroom niet en schrijf je ook in voor deze supernascholingsweek. Je zult er geen spijt van krijgen!”
Marco Neeteson
Kaderhuisarts urogynaecologie
Huisartspraktijk Neeteson Werkendam